Mike Adams
www.naturalnews.com

 

 

FDA nihayet tavuk etinde kansere sebep olan toksinlerle arsenik olduğunu kabul etti.
Yıllarca pisliği, halının altına süpürüp kimse fark etmese diye umduktan sonra FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) nihayet ABD’de satılan tavuklarda arsenik olduğunu kabul etti.

Yüksek dozlarda alındığında ölümcül olan bu zehrin tavuk etinde ne işi var peki? Asıl mesele de bu zaten: Arsenik tavuk yemine bilerek ilave ediliyor!

Daha da korkuncu, FDA kendi yaptırdığı araştırmaların sonucu olarak tavuk yeminden tavuğa geçen arseniğin tavuk eti tüketen insanlara da geçtiğinin anlaşıldığını açıkladı. Yani altmış yıldır tavuk yiyen Amerikalılar düzenli olarak arseniğe maruz kalmış oluyorlar.

Bu son araştırmaya kadar tavukçuluk endüstrisi de FDA da yemdeki arseniğin tavuk etine geçtiği iddiasını şiddetle reddediyordu. Altmış yıldır hepimize yutturdukları masal da “arseniğin tavuktan dışkı yoluyla atıldığı” idi. Bunun aksini kanıtlayacak bilimsel bir araştırma sonucu yok deyip duruyorlardı. Tavukçuluk endüstrisi bizi böyle inandırmıştı.

Ama şimdi kanıtlar öylesine inkâr edilemez bir noktaya geldi ki, ROXARSONE olarak bilinen tavuk yeminin üreticisi ürünü piyasadan çekmeye karar verdi.

Bilin bakalım her yıl tavuk yemlerine düzenli olarak arsenik ekleyen üretici firma kim? Tabii ki Pfizer! Çocuk aşılarına kimyasal adjuvanlar katan firmanın ta kendisi! Roxarsone tavuk yemini üreten Alpharma LLC, Pfizer’in bir yan kuruluşu.

Her ne kadar Alpharma zehirli yemi ABD’de piyasadan çektiğini kabul ettiyse de ürünün diğer ülkelerde satışta olduğunu ve yasal bir zorunluluk getirilmediği sürece de diğer ülkelerde satışına devam edileceğini açıkladı.

Afiyet olsun!

Share This