Her ne olursa olsun sen, sen olmaktan vazgeçme!

Yaşamında karşına ne kadar engel çıkarsa çıksın, sen bunları aşabileceğine inan ve bu yolda ilerlemeye devam et. Herkes  ‘başaramazsın’ dese de sen onlara inat hedeflerinin tümünü başarabilirsin. Ve her ne olursa olsun önce her şeyi yapabileceğine inanmalısın. Unutma her şey senin elinde!

Başarmak için kilit nokta inanmak ve çaba göstermektir.  Başarmak istiyorsak önce buna inanmalı sonra bunun için elimizden gelen çabayı göstermeliyiz.

Sonucun istediğimiz gibi olacağını göreceğiz.

Başarı bir yolculuk, bizler bu yolun yolcusu ve bu yolculukta karşımıza çıkan engeller de hedeflerimize ulaşmamızda bizi yavaşlatan ufak taşlar ve yoldaki çukurlardır.

Bu yolda başarmamamız için karşımıza birçok engel çıkacak, birçok kişi hedeflerimize ulaşmamızda bizi yıldırmaya çalışacaktır. Fakat biz tüm bunlara göğüs gerip engelleri aşmalı ve hedeflerimize koşar adımlarla ilerlemeliyiz. Kim bu yolda başaramayacağımıza inanıyorsa onlara inat hedeflerimize daha da sıkı sıkıya sarılmalıyız.

Hayatımızın her anında belli hedeflerimiz ve bu hedefler doğrultusunda çıktığımız bir başarı yolculuğumuz var. Bu yolculukta hedefimize ulaşmaktan vazgeçmemeli, bizi durdurmaya çalışan her engeli yılmadan aşmalı ve hedeflerimize yoğunlaşıp bu yolculuğu keyifli bir halde sonlandırmalıyız

Her yolculuk keyifle başlasa da karşımıza çıkan engeller bizi yıldırmaya çalışsa da unutmayalım ki her engel aşılabilir, her hedefe ulaşılabilir. Yeter ki buna inanıp hedefimize yoğunlaşalım, sonuca ulaşmak için gerekli çabayı gösterelim. Göreceğiz ki her  başarı yolculuğumuz güzel bir şekilde sonuçlanacak.

 Şimdiden hepinize keyifli yolculuklar…

Share This