Prof. Dr. Mikhail Tombak
150 Yıl Yaşayabilir miyiz?

 

Radyonükleidler ve ağır metallerin kanser yapıcı etkileri vardır; bedenimizde kanserli hücrelerin oluşmasına neden olurlar. Bedenimize hava, su ve besinler aracılığıyla girerler. Şehirlerde yaşayanların istisnasız hepsinin bedenlerinde bu maddeler yüksek oranda birikmiştir ve organlarından birinde kanser oluşması riskiyle karşı karşıyadırlar. Bu nedenle, bedenimizi radyonükleidlerden ve ağır metallerden arındırma işlemi, beden temizliğimizin ayrılmaz bir parçası olmalıdır.

Yöntem A – Çam kozalağı kullanımı

Dört çay kaşığı körpe çam kozalağını yarım litrelik bir kavanoza koyun, üzerini balla doldurun ve buzdolabına koyun. İki gün sonra taze kozalaklar su salmaya başlayacaktır. Bu sudan günde üç kere birer yemek kaşığı için.

Yöntem B – Çam veya alaçam iğnesi kullanımı

Yarım bardak doğranmış çam ya da alaçam iğnesinin üzerine bir litre kaynamış su boşaltın ve yavaş yavaş on-on beş dakika süreyle, neredeyse kaynama noktasına gelinceye kadar ısıtıp, sonra süzünüz. Yedi gün süreyle günde iki kere çay yerine bir iki bardak için; bir ay ara verin ve bir daha yedi gün tekrarlayın. Bu tedaviyi yılda bir kez yapın.

Yöntem C – Ketentohumu kullanımı

Yarım bardak ketentohumunun üzerine bir buçuk litre kaynar su dökün ve kısık ateşte iki saat süreyle pişirin, soğuttuktan sonra süzün. Gün boyunca bu suyu için. Bu tedaviyi yılda bir kere iki hafta süreyle uygulayın.

Share This