Kuraldışı TV’de Salı Toplantısı

Eski katılımcılar bilir, Salı Toplantılarının mazisi oldukça eski. Birçoğumuz geçmişte de bu toplantı akşamlarında birbirinden güzel anılarımızı paylaştık. Hem birbirimize hem kendimize yakınlaştık. Yapılan sunumlardan yararlandık ve kendimizi sıkça başkalarının paylaşımlarında bulduk. Kısacası, hayatı paylaştığımız harika akşamlar yaşadık. Birbirimizin aynası, katalizörü olduk. Şimdi de aynen böyle yapıyoruz, hem de birkaç güzel farkla.

2012 değişim ve yenilenme yılı, malum!

Salı Toplantılarımız da hayatımızdaki birçok şey gibi 2012’de kendini yeniledi. Her ayın ikinci salısında değişik bir konuda, kendi konusunun uzmanı bir konuğumuz oldu ve saat 20.30-22.00 arası keyifli, geliştirici, farkındalık dolu bir akşama hep beraber ‘’Merhaba’’ dedik.

Her ay en azından bir kere sadece ve sadece kendimize randevu verdik. Bu randevuda Salı Toplantılarının keyfini yaşarken bir yandan da kendimize ayırdığımız kaliteli zamanın tadını çıkardık.

Şu anda Salı Toplantılarımız sezon tatilinde. Eylülde yeniden görüşeceğiz. Ancaaaak… Geçen seneden farklı olarak bu sene Salı Toplantılarının sıcacık ortamını istediğimiz an yeniden yaşayabilme şansımız var.

Nasıl mı?

Çok basit. Kuraldışı TV üyesi olarak Salı Toplantılarını Kuraldışı TV’den de izleme şansımız var çünkü.

Henüz üye olmayanlar da Salı Toplantılarını deneyimlemek için eylülü beklemek zorunda değil elbette. Onlar da Salı Toplantısı ortamını www.kuraldisi.tv ana sayfasına girerek deneyimleyebilirler. “Üyeliğinizden Önce İzleyebileceğiniz Program Örnekleri” başlığının altında herkesin izlemesine açık iki ayrı Salı Toplantısı videosu mevcut. Biri Uzm. Psk. Dnş. Deniz Altınay’ın “Anda Olmak” konulu sunumu, diğeri de Saim Koç ile Nil Gün’ün birlikte sundukları “İlişkiler” konulu toplantı.

Şu ana kadar yayınlanmış Salı Toplantısı başlıkları ise şöyle:

  • Spiritüel Aşk (Nil Gün)
  • Anda Olmak (Deniz Altınay)
  • Spontanite Tiyatrosu – Psikodrama (Deniz Altınay)
  • İlişkiler (Nil Gün & Saim Koç)
  • Transandantal Meditasyon (Budhacharan ve Seda Bağcan)

Keyifli seyirler diliyorum…

Dilek Kökter

 

Share This