22-28 ağustos 2008 tarihleri arasında Kemer’deki rüya gibi bir tatil umudu ile eşim ve oğlum ile sözü geçen oteldeydik. Otelde odalar  ve çevre düzenlemesi hariç diğer her şey rezalet ötesiydi. Yemeklerde çeşit çoktu ama son derece lezzetsizdiler.

Makinelerdeki ayran, limonata, meyve suları vs resmen su idi. Gözlerime inanamadım; dibi gelmiş ayranın üzerine ağzına kadar su doldurdular. Limonatanın tadını neden bu kadar berbat olduğunu sorduğumda ise görevli personel “nerede o eski limonatalar” dediğinde  kandırılmaya çalışıldığımızı anlıyordum.

Et yemeği doğru düzgün yoktu. Olanlar da zaten yüzde yüz dana değildi. BİM’de satılan yarısı hindi veya tavuk olan dondurucudan çıkmış lezzetsiz ürünleri koymuşlar. Internet kafe var diye yanıma laptop’umu almamıştım. Internet kafe dedikleri yerde 3 bilgisayar vardı ve oturan insan en az 2 saat kalkmıyordu ki şikayet ile zorla kaldırtıyorduk. Bir maillerimize bakmak için 2 saat beklemek çok sıkıcıydı gerçekten.

Mini bar ilk girişte eksikti, haber yollatmamıza rağmen tenezzül edip de gelinmedi. Animasyonlar rezaletti. Animatörlerin sulu şakaları, lakayt hareketleri tam bir rezalet. İlk 2 gün amfi tiyatroda elektrik kesildiğinden gösteri yarıda kaldı, zaten elektrik kesilmeden önce insanlar gösteriden aşırı derecede sıkılıp resmen kaçmışlardı. 10 kişi kalınca belki de mecbur kestiler elektriği, bilemiyorum.

Reklamlarına kanmayın ve paranız ile rezalet yaşamayın istedim.

***

Bu otel hakkında yapılmış diğer şikayetleri de okumak için tıklayınız.