yeni yüzümüzle karşınıza çıkışımız.

Oysa ki tam on gün geçmiş…

Bu süre içinde yeni yüzümüze ve yeni sistemimize alıştığınızı umuyorum…

Siteyi biryandan güncel tutmaya bir yandan da eski arşivimizin aktarımındaki sorun ve eksikleri gidermeye çalışmak oldukça zaman alıyor. Ama size en kısa zamanda tam kapasite işleyen bir site sunmak için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isterim…

Bazen yorumlarınızda Nil Gün ya da Saim Koç tarafından yanıtlanmasını istediğiniz sorulara yer veriyorsunuz. Gelin görün ki gerek Nil Gün’ün gerekse Saim Koç’un yoğun iş programlarından ötürü başlarını kaşıyacak vakitleri yok… Dolayısıyla sorularınıza buradan yanıt vermeleri mümkün değil. Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Tabii ki görüşleriniz, sorularınız, eleştirileriniz ve beklentileriniz okunuyor ve bir kenara not alınıyor… Sitemiz aracılığıyla ilettiğiniz sorularınızın yanıtlarını ya Çekim Yasası programının ilerideki bölümlerinde ya da yazarlarımızın gelecekteki yazılarında bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Ayrıca, bir çok sorunuzun yanıtını yazarlarımızın daha önce yazdıkları eserlerinde de bulabilirsiniz 🙂

Eğitimlerle ilgili sorularınız içinse Kuraldışı Eğitim’den Şenay Aydın’ı 0216 449 98 05 no’lu telefondan arayabilirsiniz.

Kuraldışı sitemize yönelik sorularınızı, eleştiri, görüş ve önerilerinizi –ve tabii ki yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı- ise bana –dilekyaras@kuraldisi.com adresinden- iletebilirsiniz.

Şimdilik bu kadar…

Sevgiyle…

 

Share This